Motociklininkų būrelis

Būrelyje mokoma važiuoti mopedu, motociklu, kaip išvengti eismo įvykių. Įsigyjama specialių žinių ir įgūdžių reikalingų saugiam mopedo ir motociklo vairavimui įvairiomis oro sąlygomis.

Jaunųjų šaulių būrelis

Jaunieji šauliai veiklą pradėjo 2010 metais. Kasmet jaunieji šauliai ir kandidatai į juos mokosi ir gilina žinias karybos teorinėse ir praktinėse pratybose, mokosi rikiuotės, dalyvauja mokomuosiuose žygiuose, stovyklose, kituose renginiuose: sporto šventėse, respublikiniame bėgime „Mirties ir gyvybės keliu“.

Sporto būrelis

Kiekvienais metais mokykloje vyksta sporto būrelio užsiėmimai. Jų metu mokiniai kviečiami pažaisti bei pasimokyti kvadrato, salės futbolo, krepšinio, tinklinio, grindų riedulio ir kitų sportinių žaidimų. Šiais mokslo metais populiarumu visus lenkia futbolas.

Jaunųjų žurnalistų būrelis

Iš kurgi visi sužino apie mokyklos gyvenimą, jos džiaugsmus ir rūpesčius? Be abejonių, iš jaunųjų žurnalistų viešai skelbiamų straipsnių, žinučių, interviu.
2012-2013 m. m. į Jaunųjų žurnalistų būrelį susirinko devynetas plunksnos brolių ir sesių. Moksleivius čia labiausiai traukia galimybė stebėti ir aprašyti renginius, fotografuoti, imti interviu. Dėl šio malonumo tenka ir šiek tiek “juodo” darbo padirbėti – parašyti ar kompiuteriu surinkti įvairių tekstų.
Vyriausia žurnalistė – aštuntokė Akvilė Š. Žurnalistine veikla ji užsiima jau ketvirtus metus. Rimtai straipsnių rašymu susidomėjęs ir septintokas Lukas Š. Šiemet savo patirtį jiems teks perduoti būriui žurnalistine veikla susidomėjusių penktokų. Visų jų laukia “pirmasis krikštas” – informacijos apie pradinukų “Rudenėlio” šventę ruošimas.
Jaunųjų žurnalistų būreliui vadovauja lietuvių kalbos mokytoja Saulė Nagienė. Tad visus, norinčius ką nors pranešti, paskelbti, informuoti ar skleisti savo kūrybą, kviečiame prisijungti prie Jaunųjų žurnalistų būrelio veiklos.

Pradinių klasių ansamblis "Spindulėlis"

Kolektyvas gyvuoja jau aštuntus metus. Mažuosius dainorėlius subūrė mokyt. A. Motuzienė, dabar ansambliui vadovauja G. Katinienė.

Vaikai noriai lanko "Spindulėlio" repeticijas, kurių metu išmoksta naujų dainų,formuoja taisyklingo dainavimo įgūdžius, siekia meninio dainų atlikimo, ugdo meninį skonį, meilę savo krašto muzikai.