Vyžuonų pagrindinė mokykla kviečia 2017-2018 m. m. mokytis moksleivius iš aplinkinių vietovių.

Mūsų mokykloje nedidelės klasės, ugdymo programos pritaikytos kiekvienam mokiniui, mokiniai atvežami ir parvežami.

Teikiame ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ugdymą. Tėvų pageidavimu ikimokyklinės grupės darbo laikas koreguojamas.

Veikia pailgintos darbo dienos grupė.

Mokyklos bendruomenės veikla pagrįsta bendradarbiavimu, atsakomybe, pasitikėjimu, pagarba.

Mokinių kūrybiškumą ir saviraišką skatina projektai, neformaliojo švietimo veikla.

MUMS SVARBI KIEKVIENO VAIKO SĖKMĖ!

Edukacinės išvykos

Gegužės mėn. 22 d. 1-3 klasių mokiniai buvo išvykę į Vilnių. Aplankė Gedimino pilį, Šv. Onos ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčias. Pasivaikščiojo po Užupio rajoną. Po to pramogavo atrakcionų parke „Dino pramogų parkas“, kuriame susipažino su išnykusiais dinozaurais.
            Gegužės 23 d. ketvirtokai vyko į Vilnių. Pirmas sustojimas buvo Molėtuose. Ten aplankė skulptūrų parką, grožėjosi skulptūromis, užlipo į Molėtų apžvalgos ratą. Pakeliui į Vilnių sustojo Europos geografiniame centre. Ozo pramogų parke dalyvavo interaktyvioje matematikos pamokoje. Čia sprendė įvairiausius galvosūkius, ieškojo aplinkoje daiktų panašių į geometrines figūras. Įsitikino, kad ir matematikos pamoka gali būti labai įdomi. Po rimtų pamokų atėjo laikas atšvęsti ir išleistuves. Jas atšventė pramogų parke X-planet. Žaidė žaidimų kambaryje, bendravo, išdykavo. Susipažino su animatorium Nindze, su kuriuo sportavo, pasipuošė veidukus.
            Gegužės 31 dieną 6 klasės ir 8-9 klasių mokiniai vyko į ekskursiją į Vilnių. Aplankė Molėtų skulptūrų parką. Grožėjosi nuostabia Pastovio ežero pakrante, apžiūrėjo skulptūras „Pintas žmogus”, „Žydėjimas”, „Mėnulio šviesa“, „Grindinys“, „Akmuo Sizifui”, “Tiltas į Molėtus” ir kt. Atsikvėpę gamtoje, toliau nuvyko į batutų parką ,,SKYPARK“. Smagiai papramogavę, geros ir pakilios nuotaikos grįžo į mokyklą!