Edukacinės išvykos

Gegužės mėn. 22 d. 1-3 klasių mokiniai buvo išvykę į Vilnių. Aplankė Gedimino pilį, Šv. Onos ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčias. Pasivaikščiojo po Užupio rajoną. Po to pramogavo atrakcionų parke „Dino pramogų parkas“, kuriame susipažino su išnykusiais dinozaurais.
            Gegužės 23 d. ketvirtokai vyko į Vilnių. Pirmas sustojimas buvo Molėtuose. Ten aplankė skulptūrų parką, grožėjosi skulptūromis, užlipo į Molėtų apžvalgos ratą. Pakeliui į Vilnių sustojo Europos geografiniame centre. Ozo pramogų parke dalyvavo interaktyvioje matematikos pamokoje. Čia sprendė įvairiausius galvosūkius, ieškojo aplinkoje daiktų panašių į geometrines figūras. Įsitikino, kad ir matematikos pamoka gali būti labai įdomi. Po rimtų pamokų atėjo laikas atšvęsti ir išleistuves. Jas atšventė pramogų parke X-planet. Žaidė žaidimų kambaryje, bendravo, išdykavo. Susipažino su animatorium Nindze, su kuriuo sportavo, pasipuošė veidukus.
            Gegužės 31 dieną 6 klasės ir 8-9 klasių mokiniai vyko į ekskursiją į Vilnių. Aplankė Molėtų skulptūrų parką. Grožėjosi nuostabia Pastovio ežero pakrante, apžiūrėjo skulptūras „Pintas žmogus”, „Žydėjimas”, „Mėnulio šviesa“, „Grindinys“, „Akmuo Sizifui”, “Tiltas į Molėtus” ir kt. Atsikvėpę gamtoje, toliau nuvyko į batutų parką ,,SKYPARK“. Smagiai papramogavę, geros ir pakilios nuotaikos grįžo į mokyklą!