Vyžuonų pagrindinė mokykla kviečia 2017-2018 m. m. mokytis moksleivius iš aplinkinių vietovių.

Mūsų mokykloje nedidelės klasės, ugdymo programos pritaikytos kiekvienam mokiniui, mokiniai atvežami ir parvežami.

Teikiame ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ugdymą. Tėvų pageidavimu ikimokyklinės grupės darbo laikas koreguojamas.

Veikia pailgintos darbo dienos grupė.

Mokyklos bendruomenės veikla pagrįsta bendradarbiavimu, atsakomybe, pasitikėjimu, pagarba.

Mokinių kūrybiškumą ir saviraišką skatina projektai, neformaliojo švietimo veikla.

MUMS SVARBI KIEKVIENO VAIKO SĖKMĖ!

Skaitytojų popietė

Aktyviausių skaitytojų popietė - laukiamas tradicinis renginys bibliotekoje, į kurį patenka mokiniai, mokslo metų eigoje perskaitę daugiausia knygų. Tai reiškia, jog kvietimą gali išsikovoti kiekvienas, nemažai laiko skyręs bendravimui su knyga. Šiais mokslo metais geriausiomis skaitytojomis tapo 7-os klasės mokinės Agnė Kaškevičiūtė ir Raminta Černiauskaitė bei trečios klasės mokinė Kamilė Maknytė. Joms įteiktos padėkos, atminimui padovanotos knygos. Bendraminčių būryje aktyviausi skaitytojai žaidė įvairius žaidimus, vaišinosi, dalinosi mintimis apie perskaitytas knygas. Ne vienam kirbėjo mintis būti aktyviu skaitytoju ir kitais mokslo metais.