Vyžuonų pagrindinė mokykla kviečia 2017-2018 m. m. mokytis moksleivius iš aplinkinių vietovių.

Mūsų mokykloje nedidelės klasės, ugdymo programos pritaikytos kiekvienam mokiniui, mokiniai atvežami ir parvežami.

Teikiame ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ugdymą. Tėvų pageidavimu ikimokyklinės grupės darbo laikas koreguojamas.

Veikia pailgintos darbo dienos grupė.

Mokyklos bendruomenės veikla pagrįsta bendradarbiavimu, atsakomybe, pasitikėjimu, pagarba.

Mokinių kūrybiškumą ir saviraišką skatina projektai, neformaliojo švietimo veikla.

MUMS SVARBI KIEKVIENO VAIKO SĖKMĖ!

Susipažinkime - aš esu knyga

Balandžio 25 dieną  bibliotekoje 1–4 klasių mokiniams organizuotas renginys „Susipažinkime - aš esu knyga“. Į svečius atvykusi Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekos darbuotoja Jurgita Gudelienė pasakojo apie knygų atsiradimą, jų dizainą ir gyvenimą, minė mįsles. Pasiskirstę į komandas vaikai kūrė ir iliustravo savo knygas, vėliau jas pristatė draugams. Viešnia visus renginio dalyvius apdovanojo atsivežtomis knygutėmis.