Vyžuonų pagrindinė mokykla kviečia 2017-2018 m. m. mokytis moksleivius iš aplinkinių vietovių.

Mūsų mokykloje nedidelės klasės, ugdymo programos pritaikytos kiekvienam mokiniui, mokiniai atvežami ir parvežami.

Teikiame ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ugdymą. Tėvų pageidavimu ikimokyklinės grupės darbo laikas koreguojamas.

Veikia pailgintos darbo dienos grupė.

Mokyklos bendruomenės veikla pagrįsta bendradarbiavimu, atsakomybe, pasitikėjimu, pagarba.

Mokinių kūrybiškumą ir saviraišką skatina projektai, neformaliojo švietimo veikla.

MUMS SVARBI KIEKVIENO VAIKO SĖKMĖ!

Išvyka į Vilnių

Mokyklos dienos centro „Mes atviri vaikams ir jaunimui“ vadovės Vilma ir Vida suorganizavo išvyką į Vilnių. „Lėlės“ teatre žiūrėjome šešėlių teatro spektaklį „Baltos pasakos“, kuris labai patiko. Su didžiausiu malonumu pasivaikščiojome po šventiškai pasipuošusią šalies sostinę, grožėjomės kalėdinėmis eglutėmis Rotušės ir Katedros aikštėse.

Projektas „Mes atviri vaikams ir jaunimui“

Per rudens atostogas mūsų mokyklos dienos centro mokiniai lankėsi Utenos dienos centre. Čia susipažinome su šio centro lankytojams siūlomomis veiklomis, patys turėjome galimybę įdomiai praleisti laiką. Po pažintinių žaidimų pasiskirstėme veiklomis: vieni lipdė iš molio, kiti mokėsi iš samanų gaminti dekoracijas, mėgstantys sportuoti išbandė jėgas treniruoklių salėje ir prie biliardo stalo. Mes Utenos dienos centro lankytojams parodėme, kaip galima piešti su pienu. Po visų užsiėmimų šeimininkai vaišino ką tik iškeptu šokoladiniu pyragu, obuolių sultimis, arbata, kava.

Projekto „Mes atviri vaikams ir jaunimui“ dienos centro veikla vasarą

Projekto „Mes atviri vaikams ir jaunimui“ dalyvių stovykla Karklėje