COMENIUS PROJEKTO „PASAKŲ PASAULIS“
BAIGIAMASIS SEPTINTASIS KOORDINATORIŲ SUSITIKIMAS LENKIJOJE

2012 m. birželio 4-10 dienomis Vyžuonų pagrindinė mokykla užbaigė dviejų metų tarptautinį Comenius projektą „Pasakų pasaulis“.Baigiamasis susitikimas vyko Maksimiljano Basitskio mokykloje Nr.11 Rybnikų mieste, Lenkijoje. Į jį vyko koordinatorės Jūratė Kirdeikienė, Rita Morozovienė ir mokyklos direktorius Rimantas Žvirblis.

Comenius projekto „Pasakų pasaulis“ šeštasis koordinatorių susitikimas Turkijoje

Vyžuoniškių vizitas į Italiją

Vyžuonų pagrindinė mokykla dalyvauja daugiašaliame Comenius mokyklų partnerysčių projekte "Pasakų pasaulis“. Vasario 20-26 dienomis projekto koordinatorės Rita Morozovienė, Jūratė Kirdeikienė ir mokytoja Nijolė Dudzinskienė lankėsi Italijoje Bario  mieste XIV Circolo Didattico "Re David" pradinėje mokykloje.

Maža mokykla – didelės galimybės

Augančio vaiko pasaulyje daug vietos užima tai, ką jis atsinešė iš ankstyvos vaikystės. O čia dažniausiai skamba mamos lopšinės melodija, gyvena tėvų ar senelių sektų pasakų veikėjai. Pradėjus lankyti mokyklą šis pasaulis plečiasi, vis daugiau sužinoma, toliau nukeliaujama lakios vaizduotės ir įgytų žinių dėka.

Vyžuonose skambėjo septynių valstybių kalbos

Jau nuo 2010 m. rugsėjo mėn. Vyžuonų pagrindinė mokykla dalyvauja tarptautiniame Comenius projekte „Pasakų pasaulis“. Šio projekto dėka priešmokyklinės bei ikimokyklinės grupių vaikai, pradinių klasių mokiniai ir penktokai geriau susipažįsta su Europos ir Azijos kultūromis analizuodami įvairių šalių pasakas.