Vyžuonų pagrindinė mokykla kviečia 2017-2018 m. m. mokytis moksleivius iš aplinkinių vietovių.

Mūsų mokykloje nedidelės klasės, ugdymo programos pritaikytos kiekvienam mokiniui, mokiniai atvežami ir parvežami.

Teikiame ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ugdymą. Tėvų pageidavimu ikimokyklinės grupės darbo laikas koreguojamas.

Veikia pailgintos darbo dienos grupė.

Mokyklos bendruomenės veikla pagrįsta bendradarbiavimu, atsakomybe, pasitikėjimu, pagarba.

Mokinių kūrybiškumą ir saviraišką skatina projektai, neformaliojo švietimo veikla.

MUMS SVARBI KIEKVIENO VAIKO SĖKMĖ!

„Piliečio žadintuvo“ dalyviai dalinsis gerąja patirtimi

Rugsėjo mėnesį prasidėjęs nacionalinis pilietiškumo ir tautiškumo ugdymo projektas „Piliečio žadintuvas“ eina į pabaigą. Gegužės mėnesį devyniose apskrityse vyks veiklų pristatymai ir dalyvių apdovanojimai.

Projektas "Piliečio žadintuvas"

Nuo 2011 m. rugsėjo mėn. Vyžuonų pagrindinėje mokykloje vykdoma programa „Piliečio žadintuvas“. „Piliečio žadintuvas“ - tai vietos bendruomenei aktualių ir pilietiniam bei tautiniam ugdymui skirtų visuomeninių darbų organizavimo programa.
Šios programos tikslai:
* Ugdyti vaikų gebėjimus identifikuoti visuomenei ir vietos bendruomenei aktualias problemas
* Suteikti jiems socialines, pilietines ir komunikacines kompetencijas ir taip skatinti savanorystę
Bendra visų šio neformalaus ugdymo užsiėmimų trukmė 128 akademinės valandos.
Užsiėmimai: Forumo teatras, bendraamžių švietimas, visuomenei naudingi darbai.

Vyžuoniškių edukacinė kelionė

Vyžuonų pagrindinės mokyklos moksleiviai, vadovaujami istorijos mokytojų Dianos Žvirblienės ir mokyklos direktoriaus Rimanto Žvirblio, vykdė projektą „Mūsų kraštas spaudos draudimo laikais“.

Kelionė į Norvegiją

Visi mokiniai ir mokytojai dalyvavo „Žemės meno projekte“. Jis buvo atliktas natūralioje aplinkoje, naudojant vietines aplinkos medžiagas, meniškai išreiškiant save. Mokinių nuostabūs kūriniai buvo užfiksuoti fotografijose.

Daugiau straipsnių...