Vyžuonų pagrindinė mokykla kviečia 2017-2018 m. m. mokytis moksleivius iš aplinkinių vietovių.

Mūsų mokykloje nedidelės klasės, ugdymo programos pritaikytos kiekvienam mokiniui, mokiniai atvežami ir parvežami.

Teikiame ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ugdymą. Tėvų pageidavimu ikimokyklinės grupės darbo laikas koreguojamas.

Veikia pailgintos darbo dienos grupė.

Mokyklos bendruomenės veikla pagrįsta bendradarbiavimu, atsakomybe, pasitikėjimu, pagarba.

Mokinių kūrybiškumą ir saviraišką skatina projektai, neformaliojo švietimo veikla.

MUMS SVARBI KIEKVIENO VAIKO SĖKMĖ!

Mokytojai

mokytojai

Mokytojai

MokytojasDėstomas dalykasE. paštas
A.Apulskienė Tikyba (vyr. mokytoja)
R. Davniukienė Pradinės klasės (vyr. mokytoja), specialioji pedagogė (vyr. mokytoja) Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
D. Diržienė Matematika (vyr. mokytoja), ekonomika(vyr. mokytoja) , informacinės technologijos (vyr. mokytoja)
N. Dudzinskienė Pradinės klasės (vyr. mokytoja), geografija (vyr. mokytoja)
L. Jakštonienė Pailgintos grupės auklėtoja, neformaliojo švietimo vadovė Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
V. Jermakienė Biologija (vyr. mokytoja), gamta (vyr. mokytoja), dailė (mokytoja) Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
V. Jurka Fizika (mokytojas), chemija (mokytojas), informacinės technologijos (mokytojas) Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
E. Gutauskas Muzika (mokytojas)
V. Rinkauskienė Užsienio kalbos (anglų) (vyr. mokytoja)
I. Raugaitė Kūno kultūra (mokytoja)
R. Antanavičius Technologijos (vyr. mokytoja)
S. Nagienė Lietuvių kalba (vyr. mokytoja)
V. Rudokienė Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė, socialinė pedagogė (vyr. mokytoja) Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
R. Skrebūnienė Etika (vyr. mokytoja), užsienio kalbos (rusų) (vyr. mokytoja) Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
A.Šapokienė Istorija (mokytoja metodininkė)